Projekt Mushka

Znamy się od zawsze i od zawsze fotografujemy. To nasza pasja i drugie życie. Zajmujemy się fotografią artystyczną oraz komercyjną obejmującą także projekty graficzne katalogów produktowych. Uważnie wsłuchujemy się w oczekiwania klientów i nigdy nie działamy szablonowo. Podczas wykonywanej pracy uzupełniamy się wzajemnie.

Ceremonie ślubne fotografujemy zawsze razem, dzięki temu materiał jest w pełni kompletny,
a i my jesteśmy spokojniejsi mając świadomość, że „obok” jest druga osoba, która wykonuje świetną pracę. Fotografując razem wkrada się między nami odrobina zdrowej fotograficznej rywalizacji, co zawsze przekłada się na wyjątkowość ujęć od pierwszej do ostatniej sekundy naszej pracy.

Zdajemy sobie sprawę, że wszystkim ważnym uroczystościom towarzyszy ogromy stres, dlatego naszą pracę wykonujemy z pełną dyskrecją nie zakłócając przebiegu imprezy
i dbając o to, by uczestnicy uroczystości czuli się w naszej obecności swobodnie. W trakcie sesji plenerowej jesteśmy otwarci na sugestie klientów i zawsze służymy wsparciem oraz głosem doradczym. W przypadku fotografii komercyjnej stawiamy na szczegóły i doskonałe wyeksponowanie produktu znajdującego się w ofercie.

 

©2018 Mushka. All rights reserved. Fotografia artystyczna i komercyjna, projekty graficzne.